Forum o psima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

5 posters

Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by kikiriki sub oľu 06, 2010 1:40 pm

Jedno gluvo štene, po imenu Sneško, dobilo je novu šansu za život nakon što je naučilo jezik gluvonemih.

Sneška su njegovi vlasnici odveli u azil, jer nisu mogli da se nose sa gluvim psom.

Za samo tri nedelje, belo četvoromesečno štene, rase džek rasel terijer, naučilo je nekoliko komandi na jeziku gluvonemih, kao što su stoj, kreni, lezi, vrati se.

"Sneško je veoma bistar psić. Vrlo brzo uči i ume da raspozna nekoliko komandi", kažu ljudi koji se brinu o njemu u azilu i koji se nadaju da će mu uskoro naći novi dom gde će ga voleti i paziti.dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Pas2j
kikiriki
kikiriki
Aktivan član
Aktivan član

Broj postova : 288
Points : 16193
Reputation : 1
Join date : 25.12.2009
Lokacija : srbija

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by Katy sub oľu 06, 2010 6:11 pm

Woooow!Baš je pametan!Kako li je to uspeo?Jadan,baš mi ga žao...Sad
Katy
Katy
Admin
Admin

Broj postova : 598
Points : 16849
Reputation : 8
Join date : 03.11.2009
Lokacija : Srbija

https://forumopsima.forumhr.com

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by kikiriki sub oľu 06, 2010 11:36 pm

i meni ga je zao ali pogledaj ga kako je sladak
kikiriki
kikiriki
Aktivan član
Aktivan član

Broj postova : 288
Points : 16193
Reputation : 1
Join date : 25.12.2009
Lokacija : srbija

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by Katy ned oľu 07, 2010 1:55 pm

Da,prelep je!
Katy
Katy
Admin
Admin

Broj postova : 598
Points : 16849
Reputation : 8
Join date : 03.11.2009
Lokacija : Srbija

https://forumopsima.forumhr.com

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by neno ned oľu 07, 2010 3:35 pm

meni su ti psi odlični. mali su brzi,okretni,smiješni...nadam se da će pronaći dom
neno
neno
Admin
Admin

Broj postova : 185
Points : 15925
Reputation : 0
Join date : 28.12.2009
Lokacija : Hrvatska, Mali Lošinj

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by kikiriki ned oľu 07, 2010 8:26 pm

i meni isto fenomenalan psic
kikiriki
kikiriki
Aktivan član
Aktivan član

Broj postova : 288
Points : 16193
Reputation : 1
Join date : 25.12.2009
Lokacija : srbija

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by Nec0 pon oľu 08, 2010 12:11 am

Hehe...lijep je pas
Nec0
Nec0
Moderator
Moderator

Broj postova : 213
Points : 16114
Reputation : 3
Join date : 06.11.2009
Lokacija : Bosna i Hercegovina-Republika Srpska(Bosanska Gradiska)

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by Petar91 pet oľu 29, 2013 4:36 pm

Ja ne razumem takve ljude uzeli psa i mucenik sto je gluv oni odma u azil, ako si ga vec uzeo odrzavaj ga staraj se, ali ne odma u azil gluv pas sta ce mi! To su sve ljudi bolesni u mozak!
Ova rasa dzek rasel ne postoji pametniji pas od njega licno sam se uverio moj prijatelj ima tu rasu i sta je sve naucio psa od jedva dva meseca ja nisam mogao da verujem.
Apelujem svim kupcima kad se vec opredeljuju za psa, nije to igracka treba se starati o njemu i odrzavati ga, imati psa jeste obaveza ali ko voli pse ne predstavlja mu nikakav problem jer te on doceka kuci kad se vratis sa posla kao poplava da te je izbacila pas ce da te oraspolozi zato ga pazi, igraj se sa njim!

p.s. Ne gledajte psa kao predmet!

Pozdrav
Petar91
Petar91
Početnik
Početnik

Broj postova : 9
Points : 12072
Reputation : 0
Join date : 29.03.2013
Lokacija : Srbija-Beograd

[Vrh] Go down

dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih Empty Re: dzek rasel po imenu snesko naucio jezik gluvo nemih

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.