Forum o psima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubijen pas!

2 posters

Go down

Ubijen pas! Empty Ubijen pas!

Postaj by Katy čet tra 29, 2010 3:30 pm

-Nisam bio prisutan kada je ubijen, ali je pas uginuo na mojim rukama. Nije bio agresivan, niti je nekoga ujeo. U trenutku napada bio je sa čovekom koji se brine o njemu. Dva čoveka su sa malim terijerom prolazila kroz šljunkaru i Rale je prišao njima, verovatno da se poigra sa malim štenetom. Jedan od njih ga je pomazio a zatim izvadio nož i dva, tri puta ga ubo u grudi- kaže za ,,Blic’’ vlasnik psa i suvlasnik šljunkare Dragoljub Ponjavić napominjući da je Rauf bio star četiri godine.

Nakon što je uboden, pas je uspeo da dođe nadomak šljunkare gde je nešto kasnije i iskrvario. Očevici tvrde da Rale nije ni zalajao dok je prilazio ljudima sa psom.

-Na moje oči je pomazio psa a onda ga i zaklao. Imao je kapu i brkove. Nakon što sam ga pitao zašto je to uradio rekao mi je „Ćuti, nemoj sad i tebe da zakoljem“ - priča Abazim Muharem, čovek koji se brinuo o nastradalom psu.
Nakon što je pas ubijen, Abazim je dotrčao do gazde psa, koji je krenuo da se razračuna sa ubicom. Očevici su ga u tome sprečili.

- Rauf je bio kao član porodice, bio je toliko dobar prema ljudima da je na kraju dozvolio da ga neko ubode. Imam dete od šest godina koje se često igralo sa njim gurajući mu ruke u usta. Gejzir krvi je liptio iz psa nakon uboda a on je uspeo da pobegne. Čovek koji je ovo uradio je poznat ljudima na šljunkari i često dolazi u ribarsko naselje koje se nalazi pored nas - priča Dragoljub Ponjavić i dodaje da ovaj zločin ne sme proći nekažnjeno.

Nakon zločina S.J je nož kojim je zaklao psa obrisao o svoju jaknu, bacio je i pokušao da pobegne. Kako saznajemo iz policijskih izvora, monstrum koji je ubio psa ipak je nedugo zatim uhapšen.
Katy
Katy
Admin
Admin

Broj postova : 598
Points : 16915
Reputation : 8
Join date : 03.11.2009
Lokacija : Srbija

https://forumopsima.forumhr.com

[Vrh] Go down

Ubijen pas! Empty Re: Ubijen pas!

Postaj by kikiriki sri svi 05, 2010 2:36 pm

Grozno!!
kikiriki
kikiriki
Aktivan član
Aktivan član

Broj postova : 288
Points : 16259
Reputation : 1
Join date : 25.12.2009
Lokacija : srbija

[Vrh] Go down

Ubijen pas! Empty Re: Ubijen pas!

Postaj by Katy sri svi 05, 2010 7:23 pm

Da,grozno!!!
Katy
Katy
Admin
Admin

Broj postova : 598
Points : 16915
Reputation : 8
Join date : 03.11.2009
Lokacija : Srbija

https://forumopsima.forumhr.com

[Vrh] Go down

Ubijen pas! Empty Re: Ubijen pas!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.